Teljes vagy részmunkaidős (6 ó) pénzügyi-számviteli ügyintéző állás Budaörsön

S&K Human-Logistics Kft.

2019. 01. 22.

27 éve az orvostechnikai eszközök beszállítói piacán működő, stabil, családias légkörű Partnerünk csapatába teljes vagy részmunkaidős (6 ó) munkavégzésre

pénzügyi-számviteli munkatársat keresünk Budaörsre

Feladatok

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • szállítói számlák rögzítése
  • banki könyvelés
  • tárgyi eszköz könyvelés
  • jelentések, kimutatások, adatszolgáltatások előkészítése
  • adatok adminisztrációja a vállalatirányítási rendszerben
  • csoportvezető munkájának szakmai támogatása

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség (mérlegképes könyvelő vagy OKJ-s számviteli ügyintéző)
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat pénzügyi-számviteli területen
  • felhasználói szintű, gyakorlott IT ismeretek, erős Excel tudás
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség, monotónia tűrő képesség

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, 100%-ig magyar tulajdonban álló vállalkozásnál
  • Versenyképes, teljesítményt ösztönző jövedelem + cafeteria
  • Hatékony, összetartó, célorientált csapat
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Munkaidő: 8- 16.30-ig (teljes munkaidő esetén)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános