Egyéb munkalehetőségek

Azonnali kezdéssel polcfeltöltő kollégákat keresünk

Munkavégzés helye: Budaörs és környéke
2019. 01. 25. 15:35

Szeretsz önállóan, precízen és hatékonyan dolgozni? Jó a problémamegoldó képességed?

Több, mint 15 éves tapasztalattal rendelkező ügynökség kollégákat keres

polcszervizes munkakör betöltésére!

Országosan jelen vagyunk Auchan, Tesco, Interspar és Metro áruházakban.

Jelentkezz most az alábbi "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Megbízóink árujának beérkezésekor a polcok, hűtők feltöltése. Két áruérkezés között a polcok rendben tartása, standard és akciós fogyasztói árak ellenőrzése, és ha szükséges, kijavítása.
  • Displayek, másodkihelyezések felépítése, feltöltése.

Elvárások:

  • Önálló, hatékony munkavégzés. Jó kommunikációs készség.