Kereskedelmi asszisztens állás Budaörsön

Wieland és Wieland Ker. és Szolg. Kft.

Irodai adminisztrátor

Munkavégzés helye: Budaörs

2019. 03. 05.

Kreatív fejlesztők támogatásával, tréning eszközök, prémium oktatási segédeszközök webáruházas értékesítésével foglalkozó budaörsi cégünkhöz keresünk részmunkaidős (6 órás) kereskedelmi asszisztenst családias légkörű, szuper kis csapatunkba.

Feladatok

  • rendelések kezelése, csomagok összeállítása, feladása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás e-mailen, telefonon
  • webáruház karbantartása,
  • készletgazdálkodási teendők
  • eszközbérlés koordinációja
  • egyéb adminisztráció

Elvárások

  • Középfokú végzettség, érettségi
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Fogékonyság egyéb számítógépes programok használatához
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • Változatos feladatok
  • Kellemes munkakörnyezet

Amit kínálunk

  • Családias, támogató légkör
  • Versenyképes fizetés