Építőipar, építészet

Skytec-Hungary Kft. bővülő csapatába építőipari szerelő kollégát keresünk

Munkavégzés helye: Budaörs
2019. 03. 06. 14:46

Cégünk több évtizedes múlttal és biztos háttérrel rendelkező, főként a magasépítészetet kiszolgáló magyar-svéd tulajdonú vállalkozás bővülő csapatába építőipari szerelő kollégát keres.

Bővebb információért látogassa meg honlapunkat!

Feladatok:

Főbb feladatok:

  • külső helyszínen végzendő építőipari szerelői tevékenység
  • saját raktárban esetenként karbantartási feladatok ellátása
  • esetenként szállítási feladatok ellátása

Elvárások:

Jelenleg olyan szerelő kollégát keresünk, aki:

  • szerelői tapasztalattal rendelkezik
  • motivált
  • csapatjátékos
  • minimum általános iskolai végzettsége van
  • nincs tériszonya
  • "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Előnyök:

Előnyként értékeljük:

  • szakmunkás végzettség
  • könnyűgépkezelői OKJ-s bizonyítvány
  • magasban végzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés
  • betanítás
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • biztos vállalati háttér
  • versenyképes fizetés
  • változatos munka
  • jó kedvű, lendületes csapat