Adminisztráció, irodai munka

Építőipari cégcsoport,Budaörsre, június közepi munkakezdéssel keres irodai szakmai irányító kollégát

Munkavégzés helye: Budaörs
Fizetés: Nettó 200000 - 230000 / hónap
2019. 05. 16. 10:33

Épitőipari válllalkozás Budaörsi fióktelepére irodai asszisztenst, vezetőt kere az alább felsorolt feladatok ellátására:

Feladatok:

  • az irodában folyó ügyviteli folyamatok szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • az irodai körülmények között zajló adminisztrációs feladatok ellátása (pl. adatrögzítés, dokumentumkészítés és -szerkesztés, dokumentumok kezelése, irodai és kommunikációs eszközök kezelése, stb.), általános irodai és adminisztratív készségeket igénylő egyéb tevékenységeket ellátó dolgozók munkájának megtervezése, koordinácója, a feladatok kiosztása
  • jelenléti ívek begyűjtése
  • belépő és kilépők dokumentumainak szerkesztése előkészítése
  • a cég vezetőjének segítése, utazás-szállás szervezés
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel telefonon, és személyesen
  • gondoskodik a technikai berendezések beszerzéséről és zavartalan működéséről (telefon, SIM kártya)
  • pénztár nyilvántartás vezetése
  • postai ügyintézés, bejövő, és kimenő levelek iktatása (postai átirányítások kezelése)
  • ügyfélkapu  kezelése
  • irodaszer beszerzés
  • határidők nyilvántartása, betartásuk figyelése
  • pénzügyi terület segítése

Elvárások:

  • önálló munkára való képesség,
  • MS Office ismerete (Excel, PPT)
  • magas fokú együttműködő képesség, megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyök:

  • német középfokú és/vagy angol középfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Családias környezet,
  • Bejárás támogatása.
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú együttműködést biztosító, motiváltság és teljesítmény függvényében meghatározott versenyképes bérezés.