Adminisztrátor - pénzügyi asszisztens állás Budaörsön

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú számítástechnikai cég keres főállású munkakörbe vállalati pénzügyben tapasztalt adminisztrátor és asszisztens kollégát. Naturasoft ügyviteli program ismerete kiemelt előnyt jelent!

Feladatok

  • Nyilvántartásokat vezet, iktatja/szkenneli és postázza a leveleket, precízen archiválja a dokumentumokat.
  • Napi adminisztrációs feladatokat ellátása (bejövő e-mailek megválaszolása/továbbítása, bejövő, kimenő munkalapok/szállítólevelek/számlák rögzítése, szabadságok kiírása, stb.), nyomon követi és betartja a határidőket.
  • Megrendelések, Készletnyilvántartás kezelése/vezetése.
  • Kimenő számlák előkészítése a hatályos számviteli előírások ismeretével
  • Napi szinten dolgozik a raktárvezetővel, szervízvezetővel, pénzügyi vezetővel, ügyvezetővel.
  • A beérkező leveleket bontja, válogatja, továbbítja az illetékesek felé.
  • Ügyfelekkel személyes kontaktot tart.
  • Felveszi a telefonokat, a bejelentkezőket kapcsolja, vagy információt nyújt.
  • Számítógépet használ, ismeri az irodai szoftvereket, internet használ, másol, szkennel.
  • Szükség esetén idegen nyelvű leveleket fogalmaz angol nyelven.

Elvárások

  • Naturasoft ügyviteli program ismerete kiemelt előnyt jelent
  • Érettségi
  • Pénzügyi alapismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Pontosság, gyorsaság
  • Problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem
  • Pozitív szemléletű, precízen és felelősségteljesen végzi munkáját
  • Jól kezeli a szoros határidőket
  • Képes multifókusszal és önállóan dolgozni
  • Folyamatosan fejlődni és tanulni akar
  • Hosszútávra tervez
  • NEM DOHÁNYZÓ

Előnyök

  • Adminisztratív-pénzügyi területen szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete. Excel. Word, Levelező programok.
  • Saját gépjármű
  • Budaörshöz közeli lakcím.

Amit kínálunk

  • Izgalmas, változatos munkakört
  • Családias, nyugodt munkakörülményeket
  • Versenyképes fizetést
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!