Németül beszélő áruszállító kollégát keresünk Budaörs és környékén

Emart Kft.

2019. 07. 26.

Magunkról:

Lakberendezési dekorációs tárgyak (nem bútor) kereskedelmével foglalkozó magyar tulajdonú több évtizedes, stabil cég vagyunk.

Németül folyékonyan beszélő áru kiszállító kollégát keresünk budaörsi raktárba.

Feladatok

  • budaörsi raktárunkban logisztikai, rakodási feladatok
  • magyarországi és ausztriai lakberendezési boltokba lakberendezési dekorációs termékek (nem bútor) kiszállítása, ott áru feltöltése (a partner áruházakban)
  • kapcsolattartás a partner áruházak munkatársaival

Elvárások

  • A jelentkezőknél a német nyelvtudáson kívül fontos a B kategóriás jogosítvány és a többéves gépjármű vezetői, teherautó vezetői tapasztalat.

Előnyök

  • Kereskedelmi tapasztalat és az angol nyelvtudás előnyt jelenthet.

Amit kínálunk

  • 8 órás bejelentett munkakör
  • kedves, családias légkör, befogadó kollégák

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével 2019. augusztus 31-ig, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott