Pénzügyi munkatársnak álláslehetőség Budaörsön

SARANTIS Hungary Kft az FMCG szektorban tevékenykedő vezető cégek egyike, meghatározó márkákkal és számos európai országbani jelenléttel, magyarországi leányvállalatához keres munkatársat pénzügy területre.

Feladatok

  • Vevői folyószámlák egyeztetése, kintlévőségek kezelése
  • Kereskedelmi szállító számlák nyilvántartása, igazoltatása, könyvelése
  • Banki utalások előkészítése, utalás lebonyolításában részvétel
  • Bank, pénztár könyvelése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Havi zárási teendőkben részvétel
  • Belső riportok készítése
  • Egyéb pénzügyi ad-hoc tevékenység

Elvárások

  • Legalább 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, lelkiismeretes, hatékony munkavégzés
  • Középfokú végzettség
  • Excel és Word felhasználó szintű ismerete

Előnyök

  • Könyvelői / számviteli területen szerzett végzettség
  • SAP ismeret
  • Angol középfokú nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • kihívásokkal teli multinacionális környezet
  • fejlődési és karrier lehetőség
  • cafeteria

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!