Fizikai, segéd, betanított munka

Épület vízgépész / karbantartó munkatársat keresünk Törökbálintra

Munkavégzés helye: Törökbálint
2019. 09. 23. 13:51

Épület/Vízgépész-karbantartó kollégák jelentkezését várjuk azonnali munkakezdéssel a Törökbálint Sportközpontba!

Feladatok:

  • a létesítmény területek épület- vízgépészeti és –műszaki ellátó rendszerek ismerete, üzemeltetése,
  • napi hibamegelőző karbantartás, hibák feltárása, javítása,
  • rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése,
  • kisebb szakipari munkák kivitelezése,
  • hibák mihamarabbi elhárítása, feladatok megoldása, az elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • gépészeti, vízgépészeti ismeret,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó-készség
  • becsületes hozzáállás, precíz elkötelezett munkavégzés

Előnyt jelent:

  • legalább 3 éves gyakorlat műszaki karbantartás, épületüzemeltetés, vízgépészet területen

Amit kínálunk:

  • Teljes állás
  • Bejelentett munkaviszony
  • Cafetéria, közlekedési támogatás
  • Stabil háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Pontos, korrekt bérezés