Fizikai, segéd, betanított munka

A Skytec-Hungary Kft.-hez azonali munkakezdéssel szerelő kollégát keresünk

Munkavégzés helye: Budaörs
2019. 11. 29. 12:45

Cégünk több mint 20 éve foglalkozik leesés elleni védelemmel, elérhetőségi rendszerek kiépítésével, állványok és függesztett hidak bérbeadásával és napelem szereléssel.

Folyamatosan bővülő csapatunkba várjuk leendő kollégáinkat, akiket szívesen be is tanítunk az adott munkaterületre!

Feladatok:

  • szerelés külső helyszíneken
  • állványok, hidak karbantartása telephelyünkön
  • raktári munka

Elvárások:

  • igényes és büszke vagy a munkádra
  • dolgoztál már kézi szerszámokkal
  • szeretsz csapatban dolgozni, de nem futamodsz meg az önálló munkavégzés felelősségétől sem
  • nyitott vagy új ismeretek elsajátítására
  • szereted a változatos munkákat
  • tagja kívánsz lenni egy jó hangulatú, fiatalos kollektívának
  • nem ijedsz meg a fizikai munkától
  • van vagy a közeljövőben lesz "B" kategóriás jogosítványod

Előnyök:

Előnnyel indulsz, ha:

  • van szerelésben szerzett tapasztalatod
  • nem félsz a magasban
  • Budaörs vonzáskörzetében laksz
  • nyitott és pozitív személyiség vagy
  • rendelkezel valamilyen szakmával

Amit kínálunk:

  • stabil - 27 éve működő - céges hátteret (nézd meg a weboldalunkat)
  • 8 órás bejelentett munkaidőt
  • betanítási lehetőséget
  • fejlődési, előrejutási lehetőséget
  • munkaruhát, egyéni védőfelszerelést
  • versenyképes, biztos fizetést
  • változatosságot

  • fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével
  • emailben vagy telefonon: "Jelentkezem" gombra kattintva, +36 30 824 4884