Adminisztráció, irodai munka

Recepciós munkalehetőség Biatorbágyon

Munkavégzés helye: Biatorbágy
2020. 01. 27. 13:54

Biatorbágyi székhelyű építőipari vállalatunkhoz recepciós kollégát keresünk, azonnali munkakezdéssel!

A pozíció kiemelkedő rugalmasságot igényel!

Feladatok:

  • recepció ellátása, ügyfelek és vendégek fogadása és kiszolgálása;
  • teremfoglalások koordinálása, terem előkészítése, bekészítés;
  • bejövő és kimenő kommunikációk kezelése - postai küldemények , e-mailek, telefon;
  • ad hoc jelleggel felmerülő problémák megoldása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány (saját gépjármű elengedhetetlen a bejáráshoz);
  • kedves, mosolygós személyiség; segítőkész, udvarias magatartás;
  • ápolt külső, jó megjelenés;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • nagy teherbírás, rugalmasság;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel).

Amit kínálunk:

  • stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • versenyképes fizetés;
  • kiváló munkakörülmények;
  • fiatalos csapat, családias hangulat.