Ételfutár munkatársat keresünk budaörsi önkiszolgáló étterembe részmunkaidőben

Koszt Inno Kft.

Vendéglátás

Munkavégzés helye: Budaörs

Bruttó 1875 - -1 / Óra
2021. 10. 20.

A budaörsi BITEP ipari parkban több, mint 8 éve üzemelő önkiszolgáló éttermünkbe, ételek kiszállítására keresünk napi 4 órás munkaidőben, 1 fő ÉTELFUTÁRT!

Feladatok

  • Munkaköri elvárásaink: részvétel a kiszállítandó ételek csomagolásában és rendszerezésében, illetve ezen ételek pontos kézbesítése a megrendelőknek az előírt időkorlátokon belül

Elvárások

  • Személyes elvárásaink: hasonló munkakörben szerzett értékelhető gyakorlat, pontosság, a feladatok lelkiismeretes és alapos elvégzése, ápolt-, igényes megjelenés, kedves és összeférhető személyiség, jó kommunkációs készség
  • Saját gépjármű

Előnyök

  • Helyismeret a BITEP-en belül, illetve Budaörsön és Budakeszin

Amit kínálunk

  • munkaidő hétfőtől-péntekig 09:00 - 13:00-ig, szombat-vasárnap és ünnepnap szabad!
  • egyelőre időszakos munka, 2021.12.17-ig (ekkor felújítási munkák miatt bezárunk), újraindulás 2022. 01.10., innentől határozatlan idejű munkaviszony
  • 4 órás bejelentés
  • jól működő és egymást tisztelő csapat
  • minden nap egy komplett, szabadon választható ebéd fogyasztható, kultúrált körülmények között
  • ásványvíz és kávé-tea ingyenesen fogyasztható
  • alapfizetés + üzemanyag térítés + a jattot nem kell leadni

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!