Vendéglátás

Pultos/kasszás hölgyet keresünk budaörsi önkiszolgáló étterembe teljes munkaidőben

Munkavégzés helye: Budaörs
Fizetés: Nettó 1300 - 0 / óra
2020. 02. 03. 15:48

A budaörsi BITEP ipari parkban 8 éve üzemelő önkiszolgáló éttermünkbe pultos/kasszás hölgyet keresünk teljes munkaidőben, személyzet bővítés miatt!

Feladatok:

  • Munkaköri elvárásaink: kasszázás és kiszolgálás, kávéfőzés, italhűtő töltése, italok szavatossági idejének figyelése, étterem rendben és tisztán tartása, reggeli órákban saláták- és öntetek készítése, savanyúságok-desszertek kiadagolása, hűtő- és melegentartó pultok berendezése nyitásra

Elvárások:

  • Személyes elvárásaink: hasonló munkakörben szerzett értékelhető gyakorlat, pontosság, a feladatok lelkiismeretes és alapos elvégzése, ápolt-, igényes megjelenés, kedves és összeférhető személyiség, jó kommunkációs készség

Előnyök:

  • Minimális angol nyelvtudás
  • Rendezvények lebonyolításában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • munkaidő hétfőtől-péntekig 06:00 - 15:00-ig, szombat-vasárnap és ünnepnap szabad!
  • 8 órás bejelentés, a 9 óra munkaidőből 1 óra munkaközi szünet
  • jól működő és egymást tisztelő csapat
  • minden nap egy komplett, szabadon választható ebéd fogyasztható, kultúrált körülmények között
  • ásványvíz és kávé-tea ingyenesen fogyasztható