Termékfelmérési munkatársakat keresünk budaörsi Auchan üzletbe

Zsorja Sport Kft.
Budaörs
2020. 02. 11.

Mellékjövedelem - Termékfelmérési munkatársakat keresünk!

Budaörsi Auchan üzletben történő termék és ár felmérésekhez munkatársakat keresünk. Heti 2-3 alkalommal, 3-4 órában.

Jelentkezés és további információ a "Jelentkezem" gombra kattintva és a +3620/ 410 4051-es telefonszámon.

Feladatok

  • Az áruházban lévő termékek árfelmérése egy PDA készülék segítségével.

Elvárások

  • Precíz, gyors munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • önálló munkára való alkalmasság.

Amit kínálunk

  • Biztos mellékjövedelem, hosszú távra!
  • A felméréseket rugalmasan - az áruház nyitvatartási idejében - bármelyik időpontban el lehet végezni!
  • Jövedelem - a felmért termékek számától függően - átlagosan 6.000-12.000.- Ft/alkalom.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Többműszakos