Marketing, média, újságírás, PR

Budaörsre marketing munkatársat keresünk határozott időre

Munkavégzés helye: Budaörs
2020. 06. 22. 12:46

A Krupp és Társa Kft. mint a CBA hálózat tagja, meghatározó szereplője az élelmiszer kiskereskedelemnek.

Budapesten és Pest megyében elhelyezkedő boltjainak, bisztróinak, pék- és cukrászüzemének marketing menedzsmentjére kínálunk szerepet egy ambiciózus jelöltnek a következő, határozott idejű, teljes munkaidős állásajánlatunkban.

Csatlakozz hozzánk

Marketing munkatárs pozícióba!

Feladatok:

  • Akciók, promóciók szervezése, lebonyolítása, kiértékelése
  • Közösségi Media csatornák teljeskörű menedzsmentje ügynökséggel együttdolgozva
  • Online hirdetések kezelése
  • Weboldal: tartalom menedzsment, adminisztrációs felületen kezelése
  • Webshop napi szintű árkarbantartás, tartalmi menedzsment
  • Akciós magazinok, szórólapok menedzsmentje grafikussal, nyomdával együttdolgozva
  • Bolti POS anyagok szervezése
  • Hűségprogram menedzsmentje
  • Kapcsolattartás a boltokkal, bisztrókkal, központtal
  • Marketing tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és fogalmazási képesség
  • Excel, és egyéb Office programok készségszintű használata
  • Megoldásközpontú gondolkodás, a feladatok kreatív megoldása
  • Önállóság
  • Online affinitás (Közösségi Media)

Előnyök:

  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Közösségi média rendszerek ismerete
  • Online marketingben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Változatos, sokféle, kreatív munka
  • Dinamikus csapat, fiatalos légkör
  • Stabil, korrekt munkahely
  • Versenyképes fizetés