Raktározás, logisztika

Beszerző állás Budaörsön

Munkavégzés helye: Budaörs
2020. 06. 24. 15:13

Budaörsi üzemünkben beszerző munkakörbe várjuk jelentkezését!

Tevékenységünk:

  • egyedi szerszámok, készülékek, idomszerek tervezése gyártása
  • kis sorozatban gyártott alkatrészek gyártása

Feladatok:

  • a termelés ellátása alapanyaggal, szerszámmal, gyártási kellékekkel műszaki rajzok alapján stb.
  • napi fuvarok hatékony koordinációja (pl.: beszerzésre/kiszállításra váró áruk, kooperációba küldendő gyártmányok stb.)
  • beszerzési költségek optimalizálása
  • áruk fogadása, ellenőrzése, beérkeztetése
  • készlet nyilvántartás felügyelete
  • folyamatos belső kommunikáció a mérnökökkel, termeléssel
  • kapcsolattartás, tárgyalások a külföldi és hazai beszállítókkal
  • vállalati termelésirányító rendszer pontos használata
  • céges eljárásrendek megismerése és betartása

Elvárások:

  • alapanyagok ismerete
  • műszaki rajzok ismerete
  • alapfokú számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • lendületes, aktív munkavégzés
  • a kiadott feladatok precíz elvégzése

Amit kínálunk:

  • jól felszerelt, folyamatosan fejlődő üzem
  • a munkába állás azonnal lehetséges
  • 3 hónap próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés