Kereskedelem, értékesítés

Műszaki menedzser/műszaki értékesítő

Munkavégzés helye: Budaörs és környéke
2020. 07. 08. 10:43

Prémium minőségű üzletberendezések,  polcrendszerek értékesítésével foglalkozó vállalat elkötelezett és lelkes csapatába keresi  új munkatársát MŰSZAKI MENEDZSER / MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe.

Feladatok:

  • A vállalat által forgalmazott fém üzletberendezések termékkörének megismerése
  • A bemutatóterembe érkező érdeklődők elképzeléseinek, igényeinek megismerése
  • Vásárlók műszaki támogatása abban, hogy a szükségleteiknek megfelelő üzletberendezést vásárolják meg
  • Műszaki ajánlatok, árajánlatok összeállítása, kiadása
  • Kapcsolattartás a gyártóval, beszerzések, megrendelések lebonyolítása
  • Projektek menedzselése, nyomon követése

Elvárások:

  • Legalább középszintű, szóban és írásban aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Műszaki érzék és érdeklődés, térlátás
  • MS Office (Word, Excel) magas szintű ismerete
  • Műszaki értékesítési tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jó hangulatú, profi csapat
  • Autonóm munkavégzés
  • Folyamatos fejlődés, előre lépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Színvonalas munkakörülmények Budaörsön