Kereskedelem, értékesítés

Értékesítő munka fürdőszoba szalonba budapesti és budaörsi munkavégzéssel

Munkavégzés helye: Budapest X.kerület
2020. 07. 14. 15:23

Budapesti és budaörsi Fürdőszobaszalon ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat keres!

Az Ön feladata lesz:

  • A szalonba érkező Ügyfelek kedves, precíz kiszolgálása
  • Árajánlatok készítése
  • Megrendelések, számlázások ügyintézése
  • A munkakörrel járó adminisztráció pontos vezetése

Amit elvárunk:

  • Értékesítői tapasztalat (minimum 1-2 év, ha lehet szakmabeli)
  • Kedves, empatikus, nyitott személyiség
  • Felhasználói szintű World/Excel programok ismerete
  • Terhelhetőség
  • Érdeklődés a szakma iránt

Amit ígérünk:

  • Versenyképes jövedelem (Alapfizetés + jutalék)
  • Exclusíve munkakörülmények
  • Stabil, Európai céges háttér
  • Rugalmasan kialakítható kialakítható szabadnapok
  • Családias légkör

Jelentkezését releváns fényképpel ellátott szakmai önéletrajz formájában szeretettel várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.