Élelmiszer bolti eladó álláslehetőség Budaörsön

Tom Market Kft.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Budaörs

2021. 08. 10. 15:02

Tom Market Kft. magyar tulajdonban lévő vállalkozás, amely kisbolthálózatát franchise rendszerben működteti.

A cég 2008-as alapítása óta a hálózatba tartozó üzletek és szerződött franchise partnereink száma évről évre növekszik, 2021-ben már több, mint 160 bolttal összesen 12 magyarországi megyében vagyunk jelen.

Feladatok

  • A rád váró feladatok közé tartozik a vásárlók kedves és precíz kiszolgálása, a polcok folyamatos töltése és az üzlet tisztán tartása.
  • Gyakorlattal rendelkező, dolgozni akaró, kedves, kommunikatív személyeket keresünk, akik könnyen teremtenek kapcsolatot és szívesen dolgoznak emberekkel.

Elvárások

  • Szakirányú, kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes bér
  • Változatos munkakör
  • Jókedvű, fiatalos csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!