Szolgáltatás

Recepciós állás budaörsi élményközpontban, precíz munkavállalóknak

Munkavégzés helye: Budaörs és környéke
2018. 01. 18. 09:01

Élményközpontunkba recepcióst keresünk.

Feladatok:

  • az élményközpont szolgáltatásainak értékesítése
  • napi adminisztratív feladatok ellátása
  • telefonkezelés, email kezelés
  • irodaszer, és egyéb rendelések intézése
  • kollégák napi munkájának támogatása
  • vendégeink felé teljes odafigyelés, kedvesség

Elvárások:

  • Rugalmasság
  • Precíz munkavégzés, rendezettség
  • Önállóság
  • Felelősségteljes és kötelességtudó személyiség
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Kommunikatív

Amit kínálunk:

  • összeszokott, dinamikus csapat, aki nagyon szívesen és örömmel veszi az új csapattagokat, abszolút segítőkészség
  • kulturált munkakörülmények,
    azonnali munkakezdés
  • rugalmas nappali munkavégzés (egy héten 4 nap)
  • bejelentett munka
  • étel-ital fogyasztása beszerzési áron

Munkavégzés helye:
Budaörs, Keleti utca 1. – Fusion Élményközpont (Obi mellett)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@fusionbp.eu email címen, köszönjük.