Pénzügy, számvitel, kontrolling

Irodavezető-pénzügyi vezető állás Budaörsön versenyképes jövedelemmel

Munkavégzés helye: Budaörs és környéke
2018. 02. 17. 21:23

Budaörsi székhelyre költöző, jelenleg budapesti több mint 25 éves múlttal rendelkező építőipari-ingatlan fejlesztő cég felvételt hirdet IRODAVEZETŐ-PÉNZÜGYI VEZETŐI munkakörbe.

Az állás teljes munkaidős, először budapesti illetve fél év múlva budaörsi székhelyen.

Elvégzendő feladatok:

  • Könyvelés, bérszámfejtés, kimutatások készítése
  • Bevallások, havi, éves zárások elkészítése
  • Mérleg, eredmény-kimutatások, jelentések készítése
  • A cég teljes körű adminisztrációs feladatainak ellátása, ügyintézése
  • Banki átutalások, házi pénztár vezetés
  • Iroda napi működéséhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Napi kapcsolattartás kollégákkal, beszállítókkal

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági, számviteli, pénzügyi végzettség
  • Pontos önálló munkavégzés, precizitás, problémamegoldó készség, lelkiismeretesség
  • Naprakész könyvelési, munkaügyi és adózási ismeretek
  • Magas szintű számítógép kezelés (excel, word, power point, email), internetet

Az ideális jelentkező:

  • Felsőfokú, mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magabiztos, megbízható könyvelési ismeretekkel rendelkezik RLB programban
  • Ismeri a KKV szektorra vonatkozó pontos bérszámfejtési szabályokat
  • Építőipari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkahely
  • Változatos feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődő, fiatalos csapat

A jelentkezés módja: KIZÁRÓLAG E-MAILEN fényképes önéletrajz megküldésével lehetséges az allas@baurek.hu címre.