Raktározás, logisztika

Raktáros pozícióba munkatársat keresünk Budaörsre

Munkavégzés helye: Budaörs
2018. 04. 04. 10:50

4 éve működő, dinamikusan fejlődő, megbízható, élelmiszer gyártással foglalkozó cég keres jó munkabírással és fizikai képességgel rendelkező raktárkezelő munkatársat budaörsi telephelyére.

FELADATOK:

  • Beérkező áruk átvétele, lerakodása, betárolása, raktári elhelyezése
  • Kiszállítandó áruk összekészítése, kitárolása, csomagolása, átadása
  • Áruátvételhez és árukiadáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Árukészletek mennyiségének és minőségének megőrzése, raktári rend fenntartása

ELVÁRÁSOK:

  • Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • jó fizikum, terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Hosszú távú, stabil, bejelentett munkahely

Jelentkezését, e-mailen keresztül (penzugy@ezavilag.hu) fizetési igényével együtt tudja leadni, illetve az alábbi telefonszámon is jelezhet nekünk: 06/70/ 423-09-60

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 2040, Budaörs, Liget utca 12.