Betanított munkára keresünk férfi és nő munkavállalókat Budaörsön

Munkavégzés helye: Budaörs és környéke
2018. 05. 03. 17:12

Kábelkonfekció gyártó munkatársat keresünk Budaörsön, férfi és nő munkavállalókat
egyaránt.

Feladata:

  • Kábel- és csatlakozórendszerek összeszerelése gyártási tervek szerint
  • Kábelforrasztás és -összeszerelés
  • Kézi, gépi munkafolyamatok
  • A késztermék minőségének ellenőrzése

Elvárások:

  • Minőségi precizitás, tiszta munkamódszer
  • Jó kézügyesség, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, csapatszellem, teherbírás
  • Felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet egy növekedésorientált vállalatnál
  • Jó munkakörnyezet
  • Családbarát munkaidő

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk jelentkezését postai úton vagy e-mailben, vagy keressen minket telefonon.

  • Tel.: +36 (23) 428-337
  • E-mail: produktion@artec-systems.eu
  • Cím: H-2040 Budaörs, Gyár u. 2.(Pf 166), Kálmán Nikoletta részére