Recepciós kollégát keresünk részmunkaidőben, budaörsi munkavégzéssel

Munkavégzés helye: Budaörs
2018. 05. 14. 10:26

RECEPCIÓS

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő szervezetben, nemzetközi környezetben dolgozni? Szívesen tartoznál egy kreatív, vidám, támogató csapathoz?

Hogyha igen, akkor mi Rád várunk!

Recepciós kollégát keresünk részmunkaidőben, budaörsi munkavégzéssel.

Csatlakozz hozzánk, a New Work Serviced Offices csapatához!

Cégünk nagyon izgalmas időszakát éli: külföldi terjeszkedés, hirtelen létszámbővülés, mely számodra remek lehetőség a tapasztalatszerzésre, hiszen első kézből kísérheted végig egy vállalat robbanásszerű növekedését és lehetsz részese az NWSO sikertörténetének.

Főbb feladatok:

  • Érkező vendégek üdvözlése, bérlőnkhöz/meeting teremhez irányítása
  • Meeting és konferenciatermek foglalásának kezelése
  • Postai vagy elektronikus úton érkező levelek kezelése
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, rendelések leadása
  • Adminisztratív teendők
  • Ajánlatok készítése
  • Irodák átadás/átvételének kezelése

Téged keresünk, hogyha

  • Középfokú, aktív nyelvtudással rendelkezel
  • A multitasking közel áll hozzád és kiemelkedő problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Jártas vagy a Microsoft Office használatában
  • Vidám, segítőkész és proaktív vagy

Hogyha felkeltettük az érdeklődésed, küldd el az önéletrajzod az anna.racz@newworkoffices.com címre.