Fizikai, segéd, betanított munka

Csomagoló (Operátor) munka Budaörsön

Munkavégzés helye: Budaörs
2018. 07. 10. 12:19

Gyógyszerkészítmények csomagolásával foglalkozó cég pályázatot hirdet:

CSOMAGOLÓ (OPERÁTOR)
munkakör betöltésére, budaörsi munkavégzéssel.

Feladatok:
• Szakmai felettes irányításával a gyógyszercsomagolás előírás szerinti elvégzése, dokumentálása (gyártásellenőrző lap)
• Az üzem tisztateres helyiségeinek takarítása, dokumentálása

Elvárások:
• Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
• Munkabírás
GMP szabályok ismerete/megismerése és alkalmazása
• Egészségügyi alkalmasság

Előny:
• Gyógyszeriparban, csomagoló munkakörben szerzett tapasztalat
GMP elvek ismerete

Amit nyújtunk:
• A kihívásokkal arányban álló, kompetitív juttatási csomag.
• Határozatlan idejű szerződés, heti 40 órás munkaidő, egy műszak

Fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével, munkakör megjelöléssel az alábbi e-mail címre várjuk: hr@qualiskills.com