Értékesítő munkakörben állásleletőség Törökbálinton

Munkavégzés helye: Budaörs és környéke
2018. 08. 04. 19:04

Értékesítő munkatársat keresünk Törökbálinton a MaxCity Lakberendezési Központban található bútor üzletünkbe.

Főbb feladatok:
  • vásárlók színvonalas kiszolgálása,
  • ajánlatok elkészítése, rendelésfelvétel
  • áru érkeztetésében, kihelyezésében való közreműködés
  • pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • min. 1 év kereskedelemben (értékesítésben, eladásban) szerezett tapasztalat,
  • jó kommunikációs készség,
  • angol nyelvtudás
  • igényes megjelenés.

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk: ivanics@soulinteriors.hu