Eladó / kozmetikai tanácsadó munkatársat keresünk Budaörsön működő márkaboltunkba

Munkavégzés helye: Budaörs
2018. 09. 13. 09:37

SZAKÉRTŐ A NÖVÉNYI EREDETŰ SZÉPSÉGÁPOLÁSBAN

A kozmetikai piacon olyan egyedülálló márkát képviselünk, amely egyben Botanikusa, Termesztője, Gyártója és Forgalmazója saját szépségápolási termékeinek, amely természetes és hatékony választást nyújt a nők minden bőrápolási igényére

ELADÓ / KOZMETIKAI TANÁCSADÓ

munkatársakat keresünk Budaörsön működő márkaboltunkba

Feladatai:

  • A vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása
  • A termékek kihelyezése és ajánlása
  • Pénztárgép kezelése
  • Marketing- és reklám anyagok szakszerű kihelyezése
  • Törzsvásárlói program népszerűsítése

Elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • Megbízható, pontos, lendületes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Dinamikus csapat
  • Teljes munkaidős lehetőség

Jelentkezni lehet a hr@yvesrocher.hu email címen.