Pénzügy, számvitel, kontrolling

Munkaügyi/bérszámfejtési asszisztens állás Budaörsön középfokú végzettséggel

Munkavégzés helye: Budaörs
2018. 10. 15. 08:40

Munkaügyi/bérszámfejtési asszisztensi munkakörbe azonnali kezdéssel, napi 8 órás munkavégzésre

Feladatok

  • a napi postával érkező, számfejtéshez szükséges dokumentáció előkészítése, rendezése (elektronikus posta kezelése, posta-, táppénzes papírok szortírozása stb.)
  • Belépő dolgozókkal kapcsolatos napi adminisztráció (NAV felé történő bejelentés)
  • adatrögzítés
  • egyéb munka- és bérügyi feladatok esetén asszisztencia
  • munkaszerződések, szerződésmódosítások előkészítése
  • bérszámfejtők adminisztratív feladatainak segítése
  • keletkező munkaügyi- és bérszámfejtési iratok rendezése

Elvárások

  • Középfokú végzettséggel
  • MS Word és Excel, ÁNYK programok felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés a munkaügyi és bérszámfejtési csoportban
  • Pontosság, precíz, diszkrét
  • Határidők szigorú betartása
  • Bérszámfejtői és/vagy TB ügyintézői tapasztalat, KulcsBér program ismerete előny

Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével Pejné Almássy Hajnalka főkönyvelő részére kérjük megküldeni a konyveles@pannongroup.hu címre!