Betanított, fizikai munka

Tehergépkocsi javító műhely munkáját támogató munkatársat keresünk Budaörs és környékén

Munkavégzés helye: Budaörs és környéke
2018. 10. 16. 13:39

Nemzetközi logisztikai cég budaörsi telephellyel, a megnövekedett munkamennyiségéhez új dolgozót keres: Tehergépkocsi javító műhely munkáját támogató munkatárs (segédmunkás)

Feladatok:

  • a műhely tisztaságának biztosítása
  • a keletkezett hulladékok szelektív gyűjtése
  • veszélyes hulladékok kezelése
  • gépjárművek mosása

Elvárások:

  • megbízhatóság
  • precizitás

Szeretnénk, ha új munkatársunk tudna önállóan, de mint egy csapat szerves részeként is dolgozni.

Előnyök:

  • versenyképes fizetés,
  • biztonságos, bejelentett munkahely,
  • stabil céges háttér,
  • kafetéria.

Kérjük az életrajzot az alábbi email címre küldeni: dokus.patricia@lagermax.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: +36 (23) 506 102

Web: www.lagermax.com