Szolgálatvezető kollégát keresünk budaörsi műszaki áruházba

Facility Zala Kft.
Budaörs
Bruttó 1 800 Ft / óra
2019. 02. 15.

Tisztelt álláskereső!

Több évtizede sikeresen működő biztonsági szolgálat budaörs műszaki áruházba szolgálatvezető vagyonőrt keres.

A  szolgálatvezető feladata az őrszemélyzet irányítása és szolgálatának szervezése, kapcsolattartás az üzlet vezetőjével, a dolgozókkal, a vásárlókkal, a területi vezetővel, leltározás, kamerarendszer kezelése, stb.

Amit kínálunk: Bejelentett, határozatlan időre szóló munkaszerződés (igazolás a bejelentésről), korrekt, pontos fizetés (bruttó 1800.-, azaz nettó 1100.- forintos órabér), utazási hozzájárulás, céges telefon, ingyenes formaruha, kulturált, ergonómikus munkakörnyezet.

Amit kérünk, érvényes vagyonőri iratok megléte, jó kommunikáció az üzlet dolgozóival és vásárlóival, a területi vezetővel, a vagyonőrökkel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezni a +36309646408 telefonszámon, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Csörgessen meg, minden jelentkezőt visszahívunk!

Feladatok

  • A  szolgálatvezető feladata az őrszemélyzet irányítása és szolgálatának szervezése, kapcsolattartás az üzlet vezetőjével, a dolgozókkal, a vásárlókkal, a területi vezetővel, leltározás, kamerarendszer kezelése, váratlan helyzetek kezelése, lopások észlelése, megakadályozása, elfogás és intézkedés, stb.

Elvárások

  • Érvényes vagyonőri iratok megléte, jó kommunikáció az üzlet dolgozóival és vásárlóival, a területi vezetővel, a vagyonőrökkel.

Előnyök

  • Céges telefon, utazási hozzájárulás, ingyenes formaruha, önállóság, igényes, ergonómikus munkakörnyezet, BKV-val  elérhető munkahely.

Amit kínálunk

  • Bejelentett, határozatlan időre szóló munkaszerződés (igazolás a bejelentésről), korrekt, pontos fizetés (bruttó 1800.-, azaz nettó 1100.- forintos órabér), utazási hozzájárulás, céges telefon, ingyenes formaruha, kulturált, ergonómikus munkakörnyezet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott