Budaörsi mérnökirodába keresünk kereskedelmi ügyintézői, asszisztensi munkakörben új kollégát

Az Infocontrol Hungária Kft, mint a németországi Pilz cég magyarországi partnere, ipari automatizálási berendezések kereskedelmével, tanácsadással, mérnöki szolgáltatásokkal foglalkozik.

Budaörsi székhelyünkre keresünk új kollégát kereskedelmi ügyintézői,  asszisztensi munkakörben, teljes állásban.

Feladatok

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Kereskedelmi ajánlatok készítése
  • Ajánlatok, megrendelések kezelése, rögzítése, továbbítása a külföldi partner felé
  • Áruk beérkeztetése, eljuttatás megszervezése a megrendelő felé, számlázás
  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Mérnökök munkájának támogatása
  • Kiállítások, vásárok előkészítésében, megszervezésében való részvétel

Elvárások

  • Középfokú közgazdasági vagy kereskedelmi végzettség, érettségi
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Precíz, koncentrált munkavégzés
  • Jó kommunikációs képességek
  • Csapatmunka
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek ( Word, Excel, számlázóprogram, webes felületek )

Előnyök

  • Szakirányú kereskedelmi végzettség
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem+Cafeteria
  • Fiatalos csapat
  • Stabil, biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos feladatok
  • Családias légkör
  • Kiváló munkahelyi körülmények

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!