Értékesítő munkakörben álláslehetőség Budaörsön

Kereskedelmi területre keresünk agilis, önálló munkavégzésre képes kollégákat budaörsi telephelyünkre egy műszakos beosztásba.

Az Apeker Kerámia Kft spanyol gyári képviseletként évek óta vezető helyet foglal el a hidegburkolatok értékesítési piacán.

Folyamatos bővülésünk eredményeként  minimum három értékesítő kollégát keresünk, akik rátermettségükkel, csapatmunkájukkal és vevőorientál hozzállásukkal hosszútávon csapatunk tagjai lehetnek.

A burkolatok értékesítési területén szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel. Mi mindenre megtanítunk!!

A munkavégzés helye a budaörsi Metro áruház mellett.

Munkaidő hétköznap 09:00-18.00 óra hétvégén 10:00-17:00- ig.

Amit adunk:

  • jól felszerelt, elegáns munkakörnyezet
  • megbízható, hosszú távon kiszámítható munkahelyi háttér
  • változatos munka, remek csapat
  • teljes bejelentés
  • egyedi fejlődési lehetőségek
  • versenyképes fizetés és a jól végzett munka után és karácsonykor külön jutalom jár
  • folyamatos továbbképzés

Amit kérünk:

  • csapatmunka
  • jó kommunikációs kézség
  • rugalmasság
  • önálló munkavégzés
  • minimum középiskolai végzettség
  • angol nyelvtudás előny de nem feltétel

Közlekedés buszjáratokkal (Aldi/Don Pepe) vagy személyautóval.

Bérezés: alap plusz jutalék, ami nettó 200 000Ft tól 400 000-ig

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a 0630 218 43 97-es telefonszámon.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános