Alapanyag daraboló / raktáros munkakörbe kollégát budaörsi üzemünkben

BLAUFORM Kft.
Budaörs
2019. 05. 17.

Várjuk jelentkezését alapanyag daraboló és raktáros munkakörbe budaörsi üzemünkben!

Tevékenységünk:

  • Egyedi szerszámok, készülékek, idomszerek tervezése gyártása
  • Kis sorozatban gyártott alkatrészek gyártása

Kérjük, adjon meg telefonos elérhetőséget, amelyen személyes találkozót tudunk egyeztetni!

Fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Alapanyagok megmunkálása: vágás – darabolás
  • Raktári anyagmozgatás
  • Anyag előkészítés és annak regisztrálása a céges integrált rendszerünkben
  • a céges integrált rendszerben való lekérdezések futtatása és az információk értelmezése

Elvárások

  • A műszaki rajzok alapos ismerete
  • Adminisztratív munkafegyelem
  • Megfelelő szakmai gyakorlat
  • Céges eljárásrendek ismerete
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • A munkahely és a gépkörnyezet rendezettségének megtartása
  • Lendületes, aktív munkavégzés
  • Számítógépes alapismeretek
  • A kiadott feladatok precíz elvégzése

Előnyök

  • Félgyártmány termékek vágásában, darabolásában szerzett gyakorlat és tapasztalat
  • Raktározási munkában való jártasság

Amit kínálunk

  • Jól felszerelt, folyamatosan fejlődő üzem
  • A munkába állás azonnal lehetséges
  • 3 hónap próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!