A Time Service Kft.-hez szerviz technikus munkatársat keresünk Budaörsön

Time Service Kft.
Budaörs
Bruttó 300 000 Ft / hónap
2019. 05. 22.

A Time Service Kft Szerviz technikus munkatársat keres.

  • A szervizvezető utasítása alapján kávégépek megjavítása önállóan, megfelelő minőségben és határidőre
  • Műveleti dokumentáció elvégzése munkalapon, beüzemelési, illetve karbantartási jegyzőkönyvben
  • Biztonsági utasításokat figyelembe véve a számára kijelölt tevékenységek elvégzése
  • Felelős a szervizelési szolgáltatások elvégzéséért a kijelölt Partnerek kávégépein az ügyfél megelégedettségéért

Feladatok

Elvárások

  • Min. 1-3 év szakmai tapasztalat ipari - és kereskedelmi berendezések szervizelésében
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Ipari gépszerelői szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern munkakörnyezetben
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó csapat
  • Feladat specifikus képzés biztosítása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!