Kémények beleléséhez, szereléséhez betanított fizikai munkás kollégát keresünk Budaörsön

PriDeCo Bt.
Budaörs
2019. 05. 28.

MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Betanított fizikai munkás (kémények beleléséhez. szereléséhez)

Kéménytechnikai cég, kémények béleléséhez, kivitelezéséhez betanított szakmunkást keres.

Könnyen megtanulható, jó fizetés!

Feladatok:

  • Kémények bélelése, szerelése, tetőkibúvók, tetőkilépők, kéményseprő járdák telepítése.

A munkatársunk lehet:

  • Pályakezdő (nem szükséges tapasztalat)
  • Kéményszerelési tapasztalattal rendelkező személy

Előny:

  • Építőipar területén szerzett gyakorlat
  • Épületgépész ismeretek (víz-gáz-fűtés szerelés)
  • Fémmegmunkálás területén szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Kizáró ok:

  • Tériszony

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, piaci fizetés
  • 8 órás bejelentett munkahely

Személyesen:

  • Prideco Bt. 2040 Budaörs, Kamaraerdei út 11. - 08:00-16:00 között
  • Telefonon: +36 20 912 3258
  • E-mailen: "Jelentkezem" gombra kattintva

Vági István
ügyvezető

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános