Kereskedelmi asszisztens állás Budaörsön

Matti Kft.
Budaörs
2019. 06. 11.

A Matti Kft. 1991 óta végez nagykereskedelmi tevékenységet, jelenleg is több ismert márkát képvisel Magyarországon. Az általunk forgalmazott termékekre  ( babakocsi, gyerekágy , biztonsági ülések , etetőszékek, stb.) folyamatosan növekvő igény van. Ha szeretnél egy régóta együttműködő csapat tagja lenni, várjuk jelenkezésed.

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs Gyár u. 2.

Munkaidő: hétköznap 9.00-17.00

Feladatok

  •  Kereskedelmi vezető munkájának támogatása
  •  Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal (rendelés, visszaigazolás, bevételezés, termékhiány/selejt jelzése...)
  •  A külföldi beszállítók termékeinek létrehozása és kezelése a cég cikknyilvántartó rendszerében
  •  Tárgyalásokon való részvétel
  •  Kapcsolattartás a vásárlókkal (import termékek szavatossági időn belüli panaszainak intézése, informálás a termékek érkezéséről, esetenként árajánlat/árlista készítése...)
  •  Együttműködés a raktárral, a bolttal, a marketinges kollégákkal

Elvárások

  •  Minimum középfokú iskolai végzettség
  •  Angol nyelv minimum középfokú ismerete és aktív használata szóban és írásban  (nyelvvizsga nem elvárás, de előny)
  •  Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (levelezőrendszer, Excel, Word)
  •  Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  •  Önállóság, terhelhetőség
  •  Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyök

  • kereskedelmi tapasztalat
  • szakmai/gazdasági angol nyelvtudás
  • angol mellett egy másik nyelv ismerete (pl. német, olasz, lengyel)

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Folyamatos képzések
  • Kultúrált környezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!