Titkárság vezetőt keresünk budaörsi irodánkba

GHY Kft.
Budaörs
2019. 07. 22.

Azonnali kezdéssel keresünk titkárság vezetőt.

Munkavégzés helye: iroda Budaörs Polgármesteri hivatal mellett, néha Kossuth Lajos utcai telephelyen, Budapesti úti telephelyen.

Angol-magyar önéletrajzokt várjuk a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével.

Feladatok

Munka lényege:

  • klasszikus titkársági feladatok, szervezés, adminisztráció
  • szóbeli és írásbeli kommunkiáció megrendelőkkel, cégen belül, beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • teljes munkaidő

Elvárások

Elvárások:

  • MS Word, Excel, Powe Pint, Outlook ismerete, teljes körű magabiztos használata
  • gépírás diktálás után
  • Magyer nyelv és irodalomból legalább jó minősítésű érettségi bizonyítvány
  • Önnállóság, önálló feladatmegoldás
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Pozitív, energikus, rendszerető személyiség
  • Csapatban való munkavégzésre való alkalmasság
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Levelezés, telefonos ügyintézéds magyar és angol nyelven
  • Külföldi utazáso kteljeskörű szervezése
  • Jogosítvány, min. 5 éves gépjárművezetői tapasztalat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!