Recepciós munkalehetőség Biatorbágyon-kiemelt rugalmasságot igénylő pozíció!

Biatorbágyi székhelyű építőipari vállalatunkhoz recepciós kollégát keresünk, mielőbbi munkakezdéssel!

Feladatok

  • recepció ellátása, ügyfelek és vendégek fogadása és kiszolgálása;
  • teremfoglalások koordinálása, terem előkészítése, bekészítés;
  • bejövő és kimenő kommunikációk kezelése - postai küldemények , e-mailek, telefon;
  • ad hoc jelleggel felmerülő problémák megoldása.

Elvárások

  • középfokú végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány (saját gépjármű elengedhetetlen a bejáráshoz);
  • kedves, mosolygós személyiség; segítőkész, udvarias magatartás;
  • ápolt külső, jó megjelenés;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • nagy teherbírás;
  • rugalmasság;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel).

Amit kínálunk

  • stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • versenyképes fizetés;
  • kiváló munkakörülmények;
  • fiatalos csapat, családias hangulat.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!