Németül beszélő áruszállító kollégát keresünk

Emart Kft.
Budaörs
2019. 09. 16.

 Magunkról:

Lakberendezési kiegészítők (festmények, vázák) kereskedelmével foglalkozó magyar tulajdonú több évtizedes, stabil cég vagyunk. Németül jól beszélő, áru kiszállító kollégát keresünk budaörsi raktárba.

Feladat:

  • magyarországi és ausztriai lakberendezési boltokba lakberendezési dekorációs termékek kiszállítása, áru feltöltése (a partner áruházakban)
  • kapcsolattartás a partner áruházak munkatársaival
  • budaörsi raktárunkban logisztikai, rakodási feladatok
  • A jelentkezőknél a német nyelvtudáson kívül fontos a B kategóriás jogosítvány és a többéves gépjármű vezetői, kisteherautó vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munkakör,
  • mobil telefon,
  • versenyképes jövedelem,
  • barátságos, kedves, légkör, befogadó munkatársak

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk 2019. október 18-ig.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos