Fizikai, segéd, betanított munka

Nyugati színvonalú, prémium kategóriájú budaörsi céghez csőszerelő munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Budaörs
2019. 10. 15. 11:24

Gépészeti feladataink kivitelezésére új csapatot építünk, ehhez keresünk rugalmas, fejlődni vágyó, empatikus csapatjátékos munkatársat csőszerelő munkakörbe.

Színvonalas képzés, felszerelés biztosított.

Feladatok:

  • Vezető világmárkák csőszerelése és beüzemelése, nyomáspróba, nagy tapasztalatú szakember irányítása alatt.

Elvárások:

  • Legalább 1-2 éves munka tapasztalat.

Előnyök:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jogosítvány
  • Külföldi munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, felkészültségtől függően.