Raktározás, logisztika

Raktáros/raktárvezető munkatársat keresünk Budaörsön

Munkavégzés helye: Budaörs
Fizetés: Nettó 170000 - 230000 / hónap
2019. 12. 19. 15:31

A PANADDITÍV Kft. (www.panadditiv.hu) keresi a Bitep Ipari Parkban lévő telephelyére raktárkapacitás bővítése miatt új munkatársát – munkatársait!

RAKTÁROST és/vagy RAKTÁRVEZETŐT KERESÜNK

A munkakör ismertetése: Raktárkapacitásunk 3000 raklap férőhelyes, a megnövekedett kapapcitás ellátására lenne szükségünk új kollégára!

Munkavégzés helye: Budaörs, Bitep Ipari park, Gyár u.2./127-es épület. (Gutenberg utca),

Telefon: 23/886-944 - Pataki Rita

Jelentkezés: önéletrajzát, kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje.

Feladatok:

Egy műszakos munkarend mellett az alábbi feladatok ellátására, (hétfőtől-péntekig) keressük új kollégánkat:

  • komissiózás,
  • beérkező áru átvétele,
  • lerakodás, betárolás, árukiadás
  • kézi és gépi árumozgatás,
  • raktárnyilvántartás kezelés vállalatirányítási rendszerben,
  • leltározás

Elvárások:

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • érvényes targoncakezelői engedély
  • megbízhatóság, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógépes irodai programok alapszintű alkalmazása

Előnyök:

  • több éves raktári tapasztalat
  • középfokú végzettség érettségivel
  • Budaörs közeli lakhely

Amit kínálunk:

Mi az, amit kínálunk:

  • stabil munkahely, ahol szeretnek dolgozni a munkatársak. Csapatunk háromnegyede több, mint 7 éve dolgozik nálunk,
  • tisztességes fizetés
  • munkaidő: egy műszak heti 40 óra, csúsztatott munkarend (07:00-15:00 és 10:00-18:00)