Értékesítési igazgató állás Budaörsön

Cégünk a közterületi reklámpiacon meghatározó szerepet tölt be és kiváló reklámkampányokat valósít meg ügyfelei részére.

Statikus eszközeink életre kelnek egy jó kreatív megjelenítése által, amivel akár milliókat érhetnek el üzeneteikkel hirdetőink.

Ügyfeleinkben a rólunk kialakult pozitív képet elhivatott és szakértő munkatársainknak köszönhetjük.

Feladatok

A VEZETŐ MUNKAKÖRÉBE TARTOZÓ FŐ FELADATOK:

  • Értékesítési stratégia kialakítása, közép és hosszú távú értékesítési terv meghatározása
  • A meglévő szolgáltatási portfólió felülvizsgálata, fejlesztési javaslatok megtétele
  • Piaci és vásárlói trendek elemzése, konkurenciaelemzés
  • Promóciók, csomagajánlatok megtervezése, koordinálása
  • Értékesítési akciótervek kidolgozása
  • Az értékesítést elősegítő marketingtevékenységben történő aktív részvétel
  • Értékesítési és marketing csapat munkájának irányítása
  • Időszaki riportok készítése, elemzése és prezentálása
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések előkészítése
  • A meglévő partnerek megtartása mellett új partnerek felkutatása
  • A cég képviselete rendezvényeken, konferenciákon, valamint a partnerek irányába

Elvárások

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú (kereskedelmi vagy közgazdasági) végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • A piaci trendek naprakész ismerete
  • Legalább 5 év szakmai és vezetői tapasztalat
  • Erős értékesítői attitűd
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, szervezőképesség
  • Precizitás, határozottság, magabiztos fellépés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNÉL ELŐNYT JELENT:

  • Reklámügynökségi, vagy hasonló szolgáltatási területen szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Az értékesítési eredmény függvényében meghatározott bónusz
  • Szakmai szabadság
  • Hosszú távú fejlődési és karrierlehetőség
  • Lehetőség egy saját csapat és működési folyamatok kialakítására

A jelentkezéseket e-mailben várjuk, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva legkésőbb 2020. február 15-ig.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános