Szépségtanácsadó/eladó kollégákat keresünk budaörsi Auchanba

A kozmetikai piacon olyan egyedülálló márkát képviselünk, amely egyben Botanikusa, Termesztője, Gyártója és Forgalmazója saját szépségápolási termékeinek, amely természetes és hatékony választást nyújt a nők minden bőrápolási igényére

Feladatok

  • A vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása
  • A termékek kihelyezése és ajánlása
  • Pénztárgép kezelése
  • Marketing- és reklám anyagok szakszerű kihelyezése

Elvárások

  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • Megbízható, pontos, lendületes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyök

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat vagy nyelvtudás előny.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jöveldelem, Multinacionális háttér, Igényes környezet, Motivációs juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Dinamikus csapat
  • Dolgozói kedvezmény

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott