Bútor értékesítő munkatársat keresünk Budaörsön

Az RS Bútor stabil, megbízható magyar vállalatként már 27 éve jelentős szerepet tölt be a magyar lakberendezési szektorban.
Forgalmazott termékeink meghatározó része hazai gyárakból érkezik.
Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően több területünk támogatásához

új kollégákat keresünk budaörsi Bútorstúdiónk fiatalos, lendületes csapatába

Bútor értékesítő

pozícióba.

Amennyiben csatlakozol az RS Bútor csapatába:

  • tagja lehetsz egy 27 éves stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalatnak,
  • lendületes, fiatalos csapat része lehetsz,
  • versenyképes jövedelemben és kiemelkedő havi juttatásokban részesülhetsz,
  • legjobb értékesítőinket negyedévente külön díjazzuk,
  • részt vehetsz színvonalas szakmai képzéseinken,
  • Budapesten kívüli munkavégzés esetén utazási költségedet megtérítjük,
  • munkaruhát biztosítunk,
  • részt vehetsz szabadidős tevékenységeinken,
  • részt vehetsz trendi csapatépítő programjainkon,
  • ingyenesen részt vehetsz a kiállításainkon,
  • dolgozói kedvezményt kaphatsz termékeinkből.

Rád váró feladataink:

  • érdeklődők és a vásárlók udvarias és teljes körű tájékoztatása és kiszolgálása,
  • online- és offline értékesítés, megrendelések rögzítése,
  • pénztárkezelési és szállításszervezési feladatok ellátása,
  • kreativitásoddal közreműködhetsz az eladótér esztétikus kialakításában.

Örömmel vesszük, ha:

  • kedves, közvetlen, mosolygós személyiség vagy,
  • tudatos és célorientált vagy,
  • munkádat igényesen és precízen végzed,
  • szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni,
  • dinamikus személyiséged a többieket is magával ragadja.

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • van középfokú végzettséged,
  • rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismerettel és
  • van kereskedelemben szerzett tapasztalatod.

Munkavégzés helye:

  • 2040 Budaörs, Építők útja 2-4.

Úgy érzed indulhat a csapatmunka?

Csatlakozz TE is az RS csapatához, önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!