Vagyonőr kollégákat keresünk Budaörsön

Justice Security Kft.
Budaörs
Bruttó 1 512 Ft / óra
2020. 08. 14.

Helyszín: Budaörs bútoráruház

Bérezés: bruttó 1512 Ft/óra + cafeteria

Hogy mit is nyújtunk mi számodra?

  • Megbízható munkáltató vagyunk, ahol a fizetésed minden hónapban hivatalosan a számládra érkezik,
  • Teljesen hivatalosan bejelentve foglalkoztatunk Téged, hiszen nálunk ez a Minden rendben alapelv egyik fontos pillére,
  • Szabadságod, betegszabadságod, táppénzed elszámolása mindig a munkabéreddel érkezik,
  • Belépésedkor betanulást, későbbiekben szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Díjmentesen biztosítjuk az évszakhoz megfelelő korszerű formaruhát,
  • 12 órás szolgálatok
  • Havi 240 órás munkaidőkeret
  • Heti 60 órás munkarend
  • Kedvezményes személyzeti étkezés

Mit kell ehhez tenned?

  • Vásárlóknak információ átadás,
  • Áruházi rendfenntartás,
  • Kasszasor felügyelete,
  • Egyéb áruházi őrzési feladatok,
  • Együttműködni munkatársaiddal és az áruházi dolgozókkal.

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen feltétel, hogy rendelkezz:

  • Érvényes személy- és vagyonőri végzettséggel és tanúsítvánnyal,
  • Fedhetetlen előélettel,
  • Magabiztos fellépéssel, és kiváló problémamegoldó képességgel.

Beugrós és készenléti jellegű Kollégákat is keresünk!

Ha felkeltettük érdeklődésed, küld el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!