Egyéb munkalehetőségek

Recepciós munkalehetőség Törökbálinton

Munkavégzés helye: Törökbálint
2020. 10. 02. 14:18

A Törökbálint Sportközpont recepciós munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Törökbálint, Óvoda u.6.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, kiszolgálása, beléptetése
  • Telefonok kezelése, foglalások rögzítése
  • Beléptetőrendszer kezelése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Befizetéssel kapcsolatos teendők lebonyolítása, számlaírás

Elvárások:

  • Sportos, dinamikus, mosolygós személyiség, valamint ápolt, jó megjelenés
  • Általános protokoll szabályok ismerete
  • Középfokú végzettség
  • Pénztárkezelői végzettség, tapasztalat
  • Precizitás, önálló munkavégzés, határozott fellépés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Folyamatos munkavégzés (hétvégén is) törvény által előírt keretek közt

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Egyedülálló környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes fitnessterem-, és szauna-használat
  • Utazási költségtérítés
  • Étkezési hozzájárulás
  • Jutalom