Bútor-értékesítő munka Budaörsön

Az RS Bútor stabil, megbízható magyar vállalatként már 27 éve jelentős szerepet tölt be a magyar lakberendezési szektorban.

Forgalmazott termékeink meghatározó része hazai gyárakból érkezik.

Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően több területünk támogatásához

új kollégákat keresünk

budaörsi Bútorstúdiónk fiatalos, lendületes csapatába

Bútor - értékesítő

pozícióba.

Amennyiben csatlakozol az RS Bútor csapatába:

  • tagja lehetsz egy 27 éves stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalatnak,
  • lendületes, fiatalos csapat része lehetsz,
  • versenyképes jövedelemben és kiemelkedő havi juttatásokban részesülhetsz,
  • legjobb értékesítőinket negyedévente külön díjazzuk,
  • részt vehetsz színvonalas szakmai képzéseinken,
  • Budapesten kívüli munkavégzés esetén utazási költségedet megtérítjük,
  • munkaruhát biztosítunk,
  • részt vehetsz szabadidős tevékenységeinken,
  • részt vehetsz trendi csapatépítő programjainkon,
  • ingyenesen részt vehetsz a kiállításainkon,
  • dolgozói kedvezményt kaphatsz termékeinkből.

Rád váró feladataink:

  • érdeklődők és a vásárlók udvarias és teljes körű tájékoztatása és kiszolgálása,
  • online- és offline értékesítés, megrendelések rögzítése,
  • pénztárkezelési és szállításszervezési feladatok ellátása,
  • kreativitásoddal közreműködhetsz az eladótér esztétikus kialakításában.

Örömmel vesszük, ha:

  • kedves, közvetlen, mosolygós személyiség vagy,
  • tudatos és célorientált vagy,
  • munkádat igényesen és precízen végzed,
  • szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni,
  • dinamikus személyiséged a többieket is magával ragadja.

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • van középfokú végzettséged,
  • rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismerettel és
  • van kereskedelemben szerzett tapasztalatod.

Munkavégzés helye:

  • 2040 Budaörs, Építők útja 2-4.

Úgy érzed indulhat a csapatmunka?

Csatlakozz TE is az RS csapatához!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános