Budaörsön kábelkonfekció gyártásra munkatársakat keresünk

Artec Systems Hungaria Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Budaörs

Bruttó 240000 - 240000 / Hónap
2021. 10. 16. 13:01

Kábelkonfekció gyártásával foglalkozó cég fiatalos és lendületes munkatársakat keres könnyen betanulható munkafolyamatok elvégzésére.

Nők és férfiak jelentkezését egyaránt várjuk.

Feladatok

  • Kábelek megmunkálása, csatlakozók összeszerelése, forrasztása
  • Kézi és gépi munkafolyamatok
  • Cimkézés és csomagolás

Elvárások

  • Jó kézügyesség
  • Rugalmasság
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Teherbírás
  • Forrasztási ismeretek

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend H-P-ig
  • Utazási hozzájárulás
  • Bruttó bér 240.000Ft
  • Próbaidő lejárta után br.52.000Ft Cafeteria