Angolul vagy németül kommunikációképes könyvelő kollégát keresünk Budaörsön

S&K Human-Logistics Kft.
Budaörs
Bruttó 450 000 Ft - 550 000 Ft / Hónap
2021. 02. 24.

Több, mint 20 éves múlttal rendelkező, ingatlanok fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó nemzetközi cégcsoportú Megbízónk számára keressük a leendő kollégát.

A pozíciója betöltője felelős lesz a numerikus adatok kiszámításáért, osztályozásáért és rögzítésért a pénzügyi nyilvántartás teljessé tétele érdekében.

Feladatok

  • Banki könyvelés naprakészen tartása a cégcsoport több cége részére
  • Folyószámla egyeztetés
  • Ideiglenes készpénz kezelés
  • Bejövő számlák rögzítése és könyvelése
  • Számlázás a cégcsoport több cége részére
  • Bérleti előkészítés
  • Napi frissítés és mentés a könyvelési programba
  • A házkezelők munkájának napi támogatása
  • Tárgyalások, egyeztetések a céges bérlőkkel
  • Árfolyam frissítések, könyvelés
  • Vegyes tételek tisztázása
  • Dokumentumok rendszerezése
  • Egyéb olyan feladatok, amelyek közvetlenül a felettesektől vagy a vezetéstől érkezik
  • QSoft nevű szoftver kezelése és naprakészen tartása (a szoftver ismerete nem követelmény, könnyen megismerhető)

Elvárások

  • Preferáltan mérlegképes könyvelői vagy egyéb számvitel területen szerzett végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Gyakorlott MS Excel program ismeret (pl. Pivot vagy „F keres” függvény használata)
  • Aktív, legalább társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Nagyfokú precizitás, analitikus gondolkodás – képesség egyszerre több cég pontos nyomon követésére
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Eredményorientált attitűd

Amit kínálunk

  • Stabil cégháttér
  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes havi jövedelem, bejárás támogatás
  • Tömegközlekedéssel és autóval egyaránt jól megközelíthető, modern, irodai környezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott