CNC marós kollégát keresünk Budaörsön

BLAUFORM Kft.
Budaörs
2021. 06. 10.

Várjuk jelentkezését CNC marós munkakörbe budaörsi üzemünkben!

 Tevékenységünk:

  • egyedi szerszámok, készülékek, idomszerek tervezése gyártása
  • kis sorozatban gyártott alkatrészek gyártása

Feladatok

  • CNC marógépek kezelése (Fanuc, Heidenhain vezérlés)
  • CNC gépek programozása, beállítása műszaki rajz és dokumentáció alapján
  • egyedi készülékek, szerszámok és kis sorozatban gyártott alkatrészek megmunkálása marógépen
  • a munkahely és a gépkörnyezet rendezettségének megtartása (5S)
  • céges eljárásrendek megismerése és betartása
  • a vállalat termelésirányító rendszerének pontos használata

Elvárások

  • minimum 2 év egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • középfokú szakképesítés
  • műszaki rajzok alapos ismerete
  • adminisztratív munkafegyelem
  • megfelelő szakmai gyakorlat
  • lendületes, aktív munkavégzés
  • számítógépes alapismeretek
  • a kiadott feladatok precíz elvégzése
  • önálló munkavégzés
  • rugalmas műszakvállalás (2 váltott műszak)

Amit kínálunk

  • jól felszerelt, folyamatosan fejlődő üzem
  • a munkába állás azonnal lehetséges
  • 3 hónap próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés
  • versenyképes fizetés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!